Fenerbahçe, Ziraat Bankası’nı Net Yendi
Salon: Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji
Hakemler: Erdal Akıncı, Erol Akbulut
Fenerbahçe: Quesque, Pajenk, Selçuk Keskin, Sket, İbrahim Emet, Metin Toy (Alperay Demirciler, Mehmet Özbek, Moalla, Ogulcan Yatgın)
Ziraat Bankası: Rauwerding, Emre Savaş, Van Dijk, Burak Güngör, Koray Şahin, Ulaş Kıyak (Volkan Döne, Nilsson, Komarov, Cüneyt Dağcı, Vefa Yılmaz)
Setler: 25-17, 27-25, 25-20
Süre: 85 dakika (24, 32, 29)
BEŞİKTAŞ-ARKAS SPOR: 0-3
SALON: Beşiktaş Akatlar Arena
HAKEMLER: İlhami Şenyurt, Esat Danzili
BEŞİKTAŞ: Batuhan Avcı, Görkem Yazgan, Nikic, Ferhat Akdeniz, Nemec, Erhan Dünge (Nuri Şahin, Fırat Ezel Filiz, Çağlar Aksoylu, Infante)
ARKAS SPOR: Sanders, Mustafa Koç, Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Sanchez, Borges Silva (Ahmet Karataş, Caner Ergül, Yiğit Gülmezoğlu)
SETLER: 20-25, 23-25, 19-25
SÜRE: 78 dakika (25, 27, 26)
Voleybolda Efeler Ligi’nin 14. haftasında Arkas Spor, deplasmanda Beşiktaş’ı 3-0 yendi. Akatlar Arena’daki mücadelenin setleri 20-25, 23-25 ve 19-25 sonuçlandı
Efeler Ligi 14. Hafta mücadelelerinde Ziraat Bankası, Fenerbahçe’nin konuğu oldu. Merto Enerji Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Fenerbahçe 3-0 kazandı.
Karşılaşmanın setleri 25-17, 27-25, 25-20 Fenerbahçe lehine sonuçlandı.
Efeler Ligi’nde On Dördüncü Hafta Sona Erdi
2016 – 2017 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’nde on dördüncü hafta, bugün (05 Şubat 2017 Pazar) oynanan beş karşılaşma ile sona erdi.
On dördüncü haftanın sonuçları, karşılaşmaların istatistikleri, oluşan son puan durumu ve on beşinci haftanın programı şöyle;
04 Şubat 2017 Cumartesi
İnegöl Bld. 3 – 1 Maliye Piyango (25-21, 15-25, 25-18, 25-23)
05 Şubat 2017 Pazar
Tokat Belediye Plevne 1 – 3 Afyon Bld. Yüntaş (23-25, 25-17, 16-25, 23-25)
Beşiktaş 0 – 3 Arkas Spor (20-25, 23-25, 19-25)
MSK Urfa 0 – 3 Halkbank (14-25, 23-25, 14-25)
Fenerbahçe 3 – 0 Ziraat Bankası (25-17, 27-25, 25-20)
Galatasaray HDI Sigorta 3 – 1 İstanbul B.Şehir Bld. (32-34, 27-25, 25-23, 28-26)
Efeler Ligi’nde on beşinci haftanın programı şöyle;
10 Şubat 2017
17.00 | Arkas Spor – Fenerbahçe (Atatürk Voleybol Salonu) (TRT Spor HD Canlı)
11 Şubat 2017
15.00 | Halkbank – Tokat Belediye Plevne (Başkent Voleybol Salonu)
12 Şubat 2017
14.00 | Maliye Piyango – MSK Urfa (Başkent Voleybol Salonu)
16.00 | Ziraat Bankası – Galatasaray HDI Sigorta (Başkent Voleybol Salonu)
17.00 | İstanbul B.Şehir Bld. – İnegöl Bld. (Haldun Alagaş Spor Kompleksi)
13 Şubat 2017
16.00 | Afyon Bld. Yüntaş – Beşiktaş (Atatürk Spor Salonu) (TRT Spor HD Canlı)